darmowa dostawa od 199 zł  |  14 dni na zwrot

Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dostawa

 1. Dostawa towarów odbywa się w wybrany przez Ciebie i określony w zamówieniu sposób. Koszty dostawy zostaną doliczone do zamówienia, zgodnie z cennikiem dostawy obowiązującym w dniu złożenia przez Ciebie zamówienia.
 2. Firmą obsługującą wysyłki towarów przez sklep internetowy MOLTON jest GLS, Paczkomaty InPost i Orlen Paczka.
 3. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej zgodnie z ich regulaminami (dokonując zamówienia akceptujesz regulamin kuriera) na adres wskazany przez Ciebie w zamówieniu.
 4.  Wysokość kosztu dostawy wskazana jest w koszyku podczas procesu składania zamówienia, standardowo wynosi 20 zł kurierem GLS, 15 zł InPost i Orlen Paczka na terenie kraju.
 5. W przypadku, gdy wartość zamówienia przekroczy kwotę 199 PLN brutto towar wysyłany jest na koszt firmy Molton Styl Sp. z o.o. 
 6. Nie jest możliwy osobisty odbiór towaru.
 7. W przypadku wybranych towarów, z uwagi np. na ich właściwości lub wartość, sklep internetowy Molton zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych sposobów dostawy zamówień.
 8. Czas realizacji zamówienia na terenie Polski wynosi do 5 dni roboczych od momentu potwierdzenia płatności za zamówiony towar, bądź w przypadku płatności za pobraniem, od momentu złożenia zamówienia.
 9. Estetyczne i solidne opakowanie paczki z towarem, wykonane z pełną dbałością, nie zawsze zabezpieczy przesyłkę przed uszkodzeniem mechanicznym lub nieautoryzowanym otwarciem. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy taśmy są zerwane, należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sklepem internetowym Molton w celu wyjaśnienia sprawy.
 10. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.
 11. Szczegóły, dotyczące przesyłek  można śledzić klikając na linki przesłane e-mailem do odbiorcy każdorazowo po nadaniu paczki.
alert Wybierz rozmiar
pixel