darmowa dostawa od 199 zł  |  14 dni na zwrot

Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Program lojalnościowy

Kupuj i korzystaj z rabatów MOLTON Every Day, także w sklepie internetowym

Jeśli jesteś posiadaczką karty Molton Every Day, to znaczy, że należysz do wyjątkowego programu lojalnościowego naszej marki stworzonego z myślą o Tobie.

molton everyday

Idea programu

Idea programu zrodziła się kilka lat temu, niemniej jednak 1 października 2018 roku zmieniliśmy zasady naliczania rabatów, które nadal obowiązują. Dotychczasowi posiadacze aktywnych kart z niewykorzystanymi punktami, automatycznie przeszli na nowy program. Zgromadzone na ich kartach punkty zostały zmienione na stały rabat.

Jak założyć kartę lojalnościową? 

Na dzień dzisiejszy kartę Molton Every Day można założyć jedynie w salonie stacjonarnym. Znajdź swój salon Molton i korzystaj z wyjątkowych benefitów podczas każdych kolejnych zakupów - lista naszych salonów dostępna jest tutaj.

Zasady programu 

Na każdej nowej karcie zapisany jest stały 5% rabat, który obowiązuje od kolejnych zakupów. Rabat dotyczy tylko pierwszych cen i nie łączy się z innymi promocjami. Podczas zakupów możesz zdecydować, czy chcesz skorzystać z rabatu przypisanego do karty, czy z aktualnej promocji, wybierając korzystniejszą dla Ciebie ofertę. Po zgromadzeniu zakupów na kwotę 10 tys. złotych na karcie, rabat zostanie podniesiony do wysokości 10%.

Jak korzystać z rabatu na karcie w sklepie internetowym?

Aby skorzystać z rabatu przypisanego do karty Molton Every Day w sklepie molton.pl, podczas składania zamówienia wpisz numer karty lojalnościowej w pole "Wpisz kod rabatowy". Wartość koszyka zostanie zredukowana o posiadany rabat, jeśli został przyznany. 

alert Wybierz rozmiar
pixel