Dostawa Towarów

 

 1. Dostawa Towarów odbywa się w wybrany przez Użytkownika i określony w zamówieniu sposób. Koszty dostawy zostaną doliczone do zamówienia, zgodnie z cennikiem dostawy obowiązującym w dniu złożenia przez Użytkownika zamówienia.
 2. Firmą obsługującą wysyłki Towarów przez Sklep Internetowy MOLTON jest GLS.
 3. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej zgodnie z ich regulaminami (dokonując zamówienia, Klient akceptuje regulamin kuriera) na adres wskazany przez Klienta.
 4. Wysokość kosztu dostawy wskazana jest w Koszyku podczas procesu składania zamówienia, standardowo wynosi 20 zł kurierem GLS, 15 zł INPOST na terenie kraju.
 5. W przypadku, gdy wartość zamówienia przekroczy kwotę 200 PLN brutto towar wysyłany jest do klienta na koszt firmy Molton Styl Sp. z o.o. 
 6. Nie jest możliwy osobisty odbiór Towaru.
 7. W przypadku wybranych Towarów, z uwagi np. na ich właściwości lub wartość, Sklep internetowy Molton zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych sposobów dostawy zamówień.
 8. Czas dostawy jest ustalany zgodnie z deklarowanymi przez przewoźników terminami dostawy i wynosi 24 godziny (licząc tylko dni robocze) od momentu odebrania paczki przez kuriera.
 9. Estetyczne i solidne opakowanie paczki z Towarem, wykonane z pełną dbałością, nie zawsze zabezpieczy przesyłkę przed uszkodzeniem mechanicznym lub nieautoryzowanym otwarciem. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy taśmy są zerwane, należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze Sklepem internetowym Molton  w celu wyjaśnienia sprawy.
 10. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.
 11. Szczegóły, dotyczące przesyłek  można śledzić klikając na linki, przesłane e-maliem do odbiorcy każdorazowo po nadaniu paczki.